Technik ds. Instalacji i Serwisu

Number of employees

45

Gdynia, Poland

Posted on: 2022-06-26

Category: emobility

Please let GreenWay know you found this job on Work in Green. This will help us grow!

Employment type:

Full time

Experience required:

Intermediate

Salary

Salary not provided

About the company:

We are a team of enthusiasts, who years ago started building the largest network of charging stations for electric vehicles in Central Europe. We are constantly expanding not only our network but also our GreenWay team.

Misją GreenWay jest czystsza i zdrowsza Europa Środkowo-Wschodnia mniej zależna od ropy naftowej, dzięki powszechnemu wykorzystaniu pojazdów elektrycznych.

W związku z intensywnym rozwojem naszej działalności, szukamy osoby na stanowisko:

Zadania na stanowisku:

  • nadzór oraz montaż stacji ładowania samochodów elektrycznych prądu przemiennego do 22kW wraz z okablowaniem zasilającym na istniejących obiektach budowlanych wraz z przygotowaniem dokumentacji pomiarowej na północnym terenie kraju,

  • wykonywanie przeglądów okresowych oraz napraw serwisowych stacji ładowania samochodów elektrycznych prądu przemiennego do 22 kW oraz stacji ładowania prądu stałego na północnym terenie kraju.

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie techniczne,
  • świadectwo kwalifikacyjne „D” w zakresie eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych,
  • podstawowa znajomość zagadnień elektromobilności (technologia, rynek, perspektywy),
  • umiejętność obsługi komputera,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • podstawowa znajomość języka angielskiego, pozwalająca na komunikację w międzynarodowym zespole
  • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej,
  • zaangażowanie i chęć rozwoju,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zdolność szybkiego podejmowania decyzji i brania za nie odpowiedzialności,
  • sumienność,
  • kreatywność,
  • komunikatywność.
Mile widziane:

  • świadectwo kwalifikacyjne „E” w zakresie eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (instalatora/serwisanta) lub w ramach własnej działalności gospodarczej,
  • wiedza dotycząca zagadnień technicznych w zakresie elektromobilności,
  • znajomość podstawowych zagadnień informatycznych oraz cyfrowej telekomunikacji.

Oferujemy:

  • aktywny udział w rewolucji technologicznej branży motoryzacyjnej
  • stabilną pracę w firmie będącej liderem rozwoju rynku elektromobilności w kraju
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • premie kwartalne
  • atrakcyjne możliwości rozwoju kariery w strukturach budującej się firmy oraz całej grupy GreenWay
  • elastyczne godziny pracy i możliwość pracy z domu
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie do pakietu ubezpieczenia medycznego
  • dofinansowanie nauki języka angielskiego
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • dofinansowanie do programu PPK
  • Program Poleceń Pracowniczych
  • narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, komputer)

Similar climate jobs

These are some of our top picks for great climate jobs on Work in Green.

View all jobs
United States

1600

Full time
Emobility

1600

Full time
Emobility
India

1600

Full time
Emobility

4 Emobility jobs at GreenWay

GreenWay is hiring Technik ds. Instalacji i Serwisu,Asystent projektanta / Inżynier elektryk,Specjalista ds. rozliczeń i raportowania (w Dziale Sprzedaży i Marketingu), and more.

View all jobs at GreenWay