Asystent projektanta / Inżynier elektryk

Number of employees

45

Gdynia, Poland

Posted on: 2022-06-02

Category: emobility

Please let GreenWay know you found this job on Work in Green. This will help us grow!

Employment type:

Full time

Experience required:

Junior

Salary

Salary not provided

About the company:

We are a team of enthusiasts, who years ago started building the largest network of charging stations for electric vehicles in Central Europe. We are constantly expanding not only our network but also our GreenWay team.

Misją GreenWay jest czystsza i zdrowsza Europa Środkowo-Wschodnia mniej zależna od ropy naftowej, dzięki powszechnemu wykorzystaniu pojazdów elektrycznych.

W związku z intensywnym rozwojem naszej działalności, szukamy osoby na stanowisko:

Zadania na stanowisku:

  • praca w zespole projektującym sieci i instalacje elektryczne na potrzeby planowanych stacji ładowania samochodów elektrycznych, w szczególności:
o  tworzenie dokumentacji projektowych oraz koncepcyjnych

o  wizytowanie obiektów podlegających inwestycjom

o  optymalizacja rozwiązań projektowych

Wymagania

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe inżynierskie (elektroenergetyka i pokrewne)
  • doświadczenie zawodowe przy realizacji projektów instalacji elektrycznych lub sieci elektroenergetycznych – min. 1 rok
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym zespole
  • gotowość do wyjazdów służbowych na terenie całego kraju
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej
  • zaangażowanie i chęć rozwoju
  • umiejętność pracy w zespole, nastawienie na rozwiązywanie problemów
  • zdolność szybkiego podejmowania decyzji i brania za nie odpowiedzialności

Mile widziane:

  • ogólna wiedza dotycząca funkcjonowania rynku motoryzacyjnego, nowych trendów i rozwiązań technicznych w tym obszarze
  • proekologiczna postawa

Świadczenia

Oferujemy:

  • specjalistyczne przeszkolenie z tworzenia dokumentacji projektowych najbardziej zaawansowanych rozwiązań technologicznych służących do ładowania samochodów
  • aktywny udział w rewolucji technologicznej branży motoryzacyjnej

  • stabilną pracę w firmie będącej liderem rozwoju rynku elektromobilności w kraju
  • możliwość zdobycia praktyk do uprawnień budowlanych
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • premie kwartalne i roczne

  • atrakcyjne możliwości rozwoju kariery w strukturach budującej się firmy oraz całej grupy GreenWay

  • elastyczne godziny pracy i możliwość pracy z domu

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie do pakietu ubezpieczenia medycznego i ubezpieczenia na życie

  • dofinansowanie nauki języka angielskiego

  • dofinansowanie do karty MultiSport

  • dofinansowanie do programu PPK

  • Program Poleceń Pracowniczych

Similar climate jobs

These are some of our top picks for great climate jobs on Work in Green.

View all jobs

4 Emobility jobs at GreenWay

GreenWay is hiring Technik ds. Instalacji i Serwisu,Asystent projektanta / Inżynier elektryk,Specjalista ds. rozliczeń i raportowania (w Dziale Sprzedaży i Marketingu), and more.

View all jobs at GreenWay