Specjalista ds. rozliczeń i raportowania (w Dziale Sprzedaży i Marketingu)

Number of employees

45

Gdynia, Poland

Posted on: 2022-06-01

Category: emobility

Please let GreenWay know you found this job on Work in Green. This will help us grow!

Employment type:

Full time

Experience required:

Intermediate

Salary

Salary not provided

About the company:

We are a team of enthusiasts, who years ago started building the largest network of charging stations for electric vehicles in Central Europe. We are constantly expanding not only our network but also our GreenWay team.

Misją GreenWay jest czystsza i zdrowsza Europa Środkowo-Wschodnia mniej zależna od ropy naftowej, dzięki powszechnemu wykorzystaniu pojazdów elektrycznych.

W związku z intensywnym rozwojem naszej działalności, szukamy do naszego Działu Sprzedaży i Marketingu osoby na stanowisko:

Specjalista ds. rozliczeń i raportowania

(w Dziale Sprzedaży i Marketingu)

Zadania na stanowisku:

  • wystawianie faktur sprzedażowych

  • opisywanie faktur zakupowych

  • rozliczenia z klientami, kontrola prawidłowości rozliczeń

  • tworzenie raportów i analiz na potrzeby Działu Sprzedaży i Marketingu

  • współpraca z Działem Księgowości

Wymagania

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min.2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Podstawowa wiedza z zakresu Księgowości
  • Znajomość systemów finansowych (mile widziane Navision)
  • Bardzo dobra znajomość Excela
  • Zdolności analityczne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Świadczenia

Oferujemy:

  • aktywny udział w rewolucji technologicznej branży motoryzacyjnej

  • stabilną pracę w firmie będącej liderem rozwoju rynku elektromobilności w kraju
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • premie kwartalne i roczne
  • atrakcyjne możliwości rozwoju kariery w strukturach budującej się firmy oraz całej grupy GreenWay
  • elastyczne godziny pracy i możliwość pracy z domu
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie do pakietu ubezpieczenia medycznego i ubezpieczenia na życie
  • dofinansowanie nauki języka angielskiego
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • dofinansowanie do programu PPK
  • Program Poleceń Pracowniczych

Similar climate jobs

These are some of our top picks for great climate jobs on Work in Green.

View all jobs
United States

2600

Full time
Emobility
India

1600

Full time
Emobility

4 Emobility jobs at GreenWay

GreenWay is hiring Technik ds. Instalacji i Serwisu,Asystent projektanta / Inżynier elektryk,Specjalista ds. rozliczeń i raportowania (w Dziale Sprzedaży i Marketingu), and more.

View all jobs at GreenWay